Kreujemy przyszłość

 

Zespół ekspertów opracowuje i wdraża rozwiązania dla przemysłu, automotive, konstrukcji stalowych i energetyki. W procesie projektowania implementujemy rozwiązania Przemysłu 4.0. Realizowane projekty optymalizują procesy produkcyjne i gwarantują Naszym klientom sukces biznesowy.

Wszechstronna obsługa inwestycji

 

Obszar działania stanowią różne gałęzie przemysłu w zakresie automatyki przemysłowej, elektryki, urządzeń transportu technologicznego i konstrukcji stalowych, realizując usprawniające procesy. Indywidualne podejście do realizowanych projektów, profesjonalizm i pełne zaangażowanie pozwoliło zbudować długotrwałe partnerskie relacje biznesowe z Naszymi klientami.

Niezawodność, skuteczność i najwyższa jakość realizowanych zadań pozwala na ciągły rozwój SYNERTE. Cieszymy się uznaniem wśród branżowych firm. Najwyższa jakość naszych usług i produktów przekłada się na utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z uznanymi, światowymi markami.

Zaufali nam

Od lat skutecznie wspieramy branże związane z elektryką i automatyką przemysłową. Współpracujemy z największymi markami z całego świata. Wspieramy ich działania i pomagamy zoptymalizować pracę. Razem z Klientem patrzymy w przyszłość, stawiając na rozwój i ciągłe unowocześnianie maszyn oraz fabryk. Połączenie zaufania Inwestorów i naszego doświadczenia zawsze daje wyjątkowy efekt i gwarancję sukcesu.

Profesjonalizm

Nowoczesny park maszynowy, umożliwiający realizacje zaawansowanych zleceń

Wszechstronność

Kompleksowa oferta usług

z zakresu elektryki i automatyki przemysłowej

Niezawodność

Wsparcie techniczne na każdym

etapie tworzenia i wykonawstwa projektu