O nas

Celem firmy SYNERTE jest bycie niezawodnym partnerem zapewniającym obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasze zadania realizujemy przez bezpośrednie rozpoznanie potrzeb klienta i zapewnienie optymalnie dostosowanej oferty. Dążymy do najwyższej jakości i efektywności realizowanych prac oraz do stałego i zrównoważonego rozwoju.

SYNERTE jest polską firmą działającą na rynku elektryki oraz automatyki przemysłowej. Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas inwestycji. Specjalizujemy się w prefabrykacji szaf, montażu urządzeń elektrycznych, montażu oraz linii transportowych. Wykonujemy również modernizacje i modyfikacje maszyn i linii produkcyjnych/transportowych. Gwarantujemy profesjonalne podejście do najbardziej skomplikowanych zagadnień, elastyczność i wsparcie techniczne. 

Oferujemy Państwu produkcję oraz montaż hal i konstrukcji stalowych. Posiadamy wyspecjalizowane ekipy do montażu konstrukcji stalowych, systemów transportu technologicznego oraz hal. Zachęcamy potencjalnych inwestorów oraz podmioty realizujące wielkogabarytowe projekty budowlane do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Wzrok skierowany na przyszłość…

Wszechstronność naszej firmy ma szczególne znaczenie w realizacji Państwa inwestycji. Współpracując z klientem wnosimy nasze doświadczenie oraz chęć poznania i zrozumienia jego potrzeb.